تغییرات نسخه جدید اینستاگرام

تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام 2020

ما در این مقاله کوشیده ایم بخشی از جدیدترین تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام در سال 2020 را بیان کنیم امیدواریم که این مقاله مفید و باعث رضایت شما شود.

تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام در سال 2020

ما در این مقاله کوشیده ایم بخشی از جدیدترین تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام در سال 2020 را برای شما بیان کنیم امیدواریم که این مقاله از سری مقالات دیجیتال مارکتینگ مفید بوده و باعث رضایت شما شود.

حذف لایک در اینستاگرام

شاید به یاد داشته باشید که اینستاگرام حذف لایک در چندین کشور از جمله استرالیا ، ژاپن ، ایتالیا و ایرلند را آزمایش کرده است. لایک ها در ایالات متحده و کانادا از بین رفته اند ، شما هنوز هم می توانید تعداد لایک ها را روی عکس ها و فیلم های خود ببینید ، فقط در پست های دیگران مشاهده نمی کنید.

پس این از کجا آمده است؟

 اینستاگرام که متعلق به فیس بوک است ، مدتهاست که با افرادی که از هک و روش هایدیگر استفاده می کنند برخورد کرده است. اینها بیشتر مربوط به رباتها و مشاغل ناشایستی است که این برنامه را دستکاری می کنند تا خود یا سایر کاربران محبوب تر از آنچه که در واقعیت هستند ظاهر شوند. بنابراین ، این تلاشی برای معتبر تر کردن اینستاگرام است.

پاک کردن لایک در اینستاگرام

اینستاگرام می گوید: “ما امیدواریم این آزمایش که فشار را از یک پست که چند لایک را دریافت می کند حذف کنیم، بنابراین شما می توانید بر روی اشتراک گذاشتن چیزهایی که دوست دارید تمرکز کنید.”

در حالی که بسیاری از کارآفرینان و مشاغل کوچک با این کار موافق هستند ،

چگونه می توانند به مشاغل دیگر نشان دهند که چقدر محبوب هستند؟

چگونه آنها تعامل را نشان می دهند؟

اما بطور متوسط صاحب مشاغل کوچکی که در حال خرید لایک نیستند یا از ربات ها استفاده نمی کنند ، این مدل می تواند برایشان خوب باشد.

چگونه در اینستاگرام پیشرفت کنیم ؟

اگر استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما شامل جذاب کردن محتواست و شما خوشحال می شوید بخاطر اینکه روی نظرات تمرکز میکنید و دنبال کنندگان را افزایش می دهید شما پیشرفت خواهید کرد.

مدت زمان پخش فیلم در اینستاگرام

آی جی تی وی IGTV اکنون یکی از بزرگترین گرایش های رسانه های اجتماعی در خارج از کشور به حساب می آید. در اوایل سال جاری اعلام کرد که 

اینستاگرام اجازه یک دقیقه پیش نمایش فیلم های IGTV را در تامین فیلم های اینستاگرام می دهد ، کاربران (و شرکت ها) توجه خود را شروع کنند.

آی جی تی وی IGTV
برخلاف سایر فیلم های اینستاگرام شما ، فیلم های آی جی تی وی می توانند 10-60 دقیقه طول بکشند. این یک فرصت عالی برای بازاریابی ویدیویی برای انجام مصاحبه ، ویژگی های پشت پرده و موارد دیگر را ارائه می دهد.
از آنجا که هم اکنون می توانیم فیلم های دارای منظره را نیز اضافه کنیم.

اینها فقط برخی از تغییراتی است که انتظار می رود امسال در سیستم عامل های اینستاگرام مشاهده کنید. من مطمئن هستم که با گذشت سال تغییرات بیشتری به وجود خواهد آمد، زیرا اوضاع همیشه در حال تغییر است و شما باید همیشه خود را به روز نگه دارید.

برای ارتقاء مؤثر تجارت خود در اینستاگرام برای سال 2020 ، نه تنها درک تغییرات جدید اینستاگرام بلکه پذیرفتن آنها نیز ضروری می باشد.

اگر شما می خواهید صدر صفحات اینستاگرام را به چالش بکشید ، آنچه نیاز است کمک گرفتن از یک آژانس تبلیغاتی است که می تواند استراتژی هایی را ایجاد کند که آنچه مختص به نیازها و اهداف رسانه های اجتماعی شما باشد ، در نظر بگیرید تا بتوانید روی ساخت و کار خود متمرکز شوید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp