هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی را می توان به عنوان یکی از رسانه های چراغ خاموش نام برد که با توجه به ارزان قیمت بودن خاص و نفیس بردن جزو اصلیترین روشهای تبلیغات دانست

چرا هدایای تبلیغاتی ؟

می توانیم بگوئیم یکی از رسانه های چراغ خاموش اما با قدرتی باورنکردنی هدایای تبلیغاتی است تک تک رسانه های ما عمر مشخص دارند و هدایای نیز می تواند عمری بلند و ماندگار داشته باشد زیرا هم از نظر فیزیکی و هم از لحاظ احساسی می تواند برای ما بماند . یک نماینده موجه در شرکت یا سازمان همکار و دوست گویای همه هویت ما از برندمان باشد پس مراقب انتخابمان باشیم.

سالها است که هدایای تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه در بازار مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف استفاده ازهدایای تبلیغاتی این است که علاقه مشتریها را به تجارت ترغیب کنیم و بتوانیم برند خود را به وسیله آنها در معرض دید عموم گذاشته و خود را به دیگران معرفی کنیم .

هدایای تبلیغاتی چرم

5 دلیل اهمیت هدایای تبلیغاتی

آژانس دیجیتال مارکتینگ

اگر شما هم صاحب کسب و کار کوچکی هستید و می خواهید خود را در بازار هدف خود معرفی کنید نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم با راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی کم هزینه به اهداف مدنظرتان برسید .

brandشما با دادن هدایای تبلیغاتی علاوه بر آنکه هدیه شما به منزل یا محل کار مشتریاتان وارد می شود برندتان نیز به عنوان مهمان ناخوانده وارد آن محیط می شود و باعث معرفی شما به دیگران نیز می شود

قرار گرفتن تجارت شما در معرض دید

تبلیغات در تلویزیون یا بیلبوردهای تبلیغاتی بلافاصله بعد از چند ثانیه به پایان میرسند و از چشمان شما می گذرند اما هدایای تبلیغاتی بیشتر اوقات جلوی چشم است به عنوان مثال یک لیوان چای که شما به مشتریتان داده همیشه جلوی چشم اوست و ناخودآگاه آن مشتری با دیدن هر برند یا رنگی شبیه برند شما به یاد شما می افتد.

طراحی-و-چاپ-کارت-ویزیت-لایت-مرسدس

هدایای تبلیغاتی نیز تقریبا همانند کارت ویزیت که شامل برندتان شماره تماس و شعار کسب و کارتان است شما را به دیگران معرفی می کند و با نتایج بهتری نیز عمل می کند و مشتریان می توانند هر روز از آنها استفاده کنند.

نکته مهم شما می توانید با چاپ  QR کد و یا # به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی نیزاستفاده کنید .

مشتریان وفادار

نکته مهمی که وجود دارد شما بایستی از محصولات باکیفیت به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید چرا که مردم کیفیت تجارت شما را با کیفیت محصولاتتان مرتبط می دانند این کار به شما کمک می کند شما بتوانید در یک مدت زمان کوتاه با استفاده از هدایای تبلیغاتی مشتریانی وادار برای خود به دست آورید.

انواع هدایای تبلیغاتی