نرم افزارهای طراحی کاتالوگ

9 مورد از بهترین نرم افزارهای طراحی کاتالوگ

اگر به دنبال نرم افزار طراحی کاتالوگ هستید در این مقاله 9 مورد از بهترین نرم افزارهای طراحی و ساخت کاتالوگ را برایتان معرفی می کنیم
  • آیا نمی دانید چگونه می توانید کاتالوگ محصولاتتان را تهیه کنید؟
  •  کدام نرم افزار طراحی کاتالوگ برای شما بهترین است؟

نگران نباشید! ما لیستی از بهترین نرم افزارهای طراحی کاتالوگ دیجیتال تهیه کرده ایم تا به شما در انتخاب یک نرم افزار مناسب کمک کنیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی در این لیست جستجو کنید و ابزاری را پیدا کنید که به شما  این امکان را می دهد به اهداف فروش خود برسید.

1. FlippingBook

اگر PDF های آماده دارید و می خواهید آنها را دیجیتالی کنید ، FlippingBook می تواند کمک زیادی به شما کند. این نرم افزار طراحی کاتالوگ به شما این امکان را می دهد تا کاتالوگ های خلاقانه ای برای وب سایتتان  بسازید که دارای یک صفحه روان و یک تجربه عالی در زمینه تلفن همراه است. جستجوی متن ، فهرست محتویات تعاملی و ریز عکسها ، بدون توجه به اندازه ، به آسانی می توانید در فهرست های الکترونیکی خود حرکت کنید. شما می توانید مارک تجاری خود و رنگ ها ، فیلم ها و پیوندهایی را که منجر ارتباط بین وب سایت شما می شود اضافه کنید و اجازه دهید با چند کلیک خرید را انجام دهند. به علاوه ، می توانید نحوه تعامل مشتریان با کاتالوگ خود را پیگیری کنید تا دریابید که محبوب ترین محصولات کدامند. بنابراین FlippingBook بهترین انتخاب است.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ FlippingBook

2. Catalog Machine

Catalog Machine به عنوان یک برنامه طراحی کاتالوگ به شما کمک می کند تا

برای همه محصولات و خدمات خود یک بانک اطلاعاتی ایجاد کنید. می توانید لیست های مختلف قیمت را اضافه و منتشر کرده و کاتالوگ های آنلاین و PDF را به اشتراک بگذارید. این نرم افزار دسته ها و قالب های سفارشی شما را قادر می سازد بدون نیاز به مهارت های فنی ویژه ، کاتالوگ های منحصر به فرد محصول را برای هرگونه داده طراحی کنید. بنابراین ، اگر یک بانک اطلاعاتی بزرگ از محصولاتتان دارید و می خواهید بسیاری از موارد را بارگذاری و ویرایش کنید ، Catalog Machine می تواند چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ catalog machine

3. Akeneo

Akeneo نرم افزار طراحی و ساخت کاتالوگ است که به شما این امکان را می دهد تا

لیست های محصول خود را جمع آوری ، مدیریت و توسعه دهید. کاتالوگ محصول تهیه کنید و آن را در کانال های فروش و تجارت الکترونیکی خود توزیع کنید. با استفاده از این نرم افزار فروشگاه الکترونیکی ، می توانید زمان ورود به بازار و گسترش جهانی را تسریع کنید: یک مرکز متمرکز به شما کمک می کند تا اطلاعات و دارایی های محصول خود را در تمام کانال های فروش خود مدیریت کنید. اگر می خواهید توضیحات محصول را غنی سازی کنید و چندین کانال فروش را به راحتی مدیریت کنید ، پس Akeneo را امتحان کنید.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ akeneo

4- Lucidpress

نرم افزار طراحی کاتالوگ Lucidpress به عنوان یک فروشگاه ساز آنلاین به شما این امکان را می دهد تا

کاتالوگ های دیجیتالی را از طیف گسترده ای از قالب های حرفه ای طراحی شده با عناصر قابل تنظیم مانند قلم ، رنگ و تصاویر بسازید. این نرم افزار یک خالق کاتالوگ PDF است که به شما این امکان را می دهد از ابتدا شروع کنید ، از ویرایشگر کشیدن و رها کردن و دارایی مارک تجاری استفاده کنید تا محتوای خود را صیقلی و براق نگه دارید. از این گذشته ، شما می توانید در زمان واقعی برای ایجاد و ویرایش طرح ها ، استفاده از نظرات و گپ برای بحث در مورد تغییرات و پیشنهاد تغییرات استفاده کنید. آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید کاتالوگ محصول را برای تجارت خود تهیه کنید و آن را با گرافیک و مارک تجاری غنی کنید؟ از برنامه های ایجاد کاتالوگ مانند Lucidpress دیدن کنید.

Lucidpress نرم افزار طراحی کاتالوگ

5- Flipsnack

Flipsnack نرم افزاری ساده برای طراحی کاتالوگ الکترونیکی است که به شما کمک می کند تا

PDF خود را به سرعت به کاتالوگ آنلاین تبدیل کنید. می توانید از گالری قالب گسترده Flipsnack انتخاب کنید ، تصاویر و جزئیات محصول خود را اضافه کنید و سپس کاتالوگ خود را دانلود کرده یا آن را به صورت آنلاین منتشر کنید. همچنین می توانید با استفاده از استودیوی طراحی ویژه ، فروشگاه آنلاین را از ابتدا ایجاد کنید یا تجارت الکترونیکی را اضافه کنید تا مستقیماً از فروشگاه خود بفروشید. بنابراین ، اگر شما نیاز به ایجاد و انتشار کاتالوگ به صورت آنلاین دارید و می خواهید گزینه های تجارت الکترونیکی با کاربرد آسان داشته باشید ، نرم افزار Flipsnack را امتحان کنید.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ Flipsnack

6. Publitas

نرم افزار طراحی کاتالوگ Publitas می تواند به راحتی با وب سایت شما یکپارچه شود و این امکان را می دهد تا

یک تجربه خرید دسکتاپ و موبایل ایجاد کنید که کاتالوگ های شما را به بهترین وجه نشان می دهد. این سازنده فروشگاه الکترونیکی به شما امکان می دهد تا کالای فروشگاه اینترنتی خود را وارد کنید تا نشریات شما قابل خرید شوند. دیدگاه محصول به شما امکان می دهد در حالی که در جستجوی اطلاعات مربوط به محصول مانند تصاویر ، فیلم های محصول و توضیحات محصول هستید ، به مشتریان خود در انتشار آنلاین بماند. اگر به دنبال یک برنامه طراحی کاتالوگ تعامل الکترونیکی فروشگاه الکترونیکی هستید و برای خرید نیاز به ادغام فروشگاه خود با وب سایت خود دارید ، Publitas بهترین انتخاب شماست.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ publitas

7. DCatalog

با استفاده از DCatalog ، می توانید کاتالوگ های آنلاین تهیه کنید که متناسب با عملیات B2B شما باشد: فرایندی را ایجاد کنید که شیوه خرید کاربران و تعامل با محصولات شما را ساده تر کند. DCatalog می تواند با API های متعددی یکپارچه شود تا کار با انتشار شما سریع و آسان انجام شود. شما می توانید یک فرم سفارش را در کاتالوگ های دیجیتالی خود بسازید و به تیم فروش خود امکان می دهید درخواست های نقل قول را دریافت کرده و سفارشات را به صورت خودکار ارسال کنند. بنابراین ، اگر می خواهید کاتالوگ الکترونیکی خود را با یک محیط خرید همه جانبه تقویت کنید ، DCatalog دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ dcatalog

8- Webpublication

Webpublication یک نرم افزار طراحی کاتالوگ تعاملی است که به شما کمک می کند تا

محتوای خود را با رسانه های دیجیتالی مانند نمودارهای متحرک ، نقشه ها ، چهره های کلیدی ، گالری تصاویر و فیلم های HD ، نمایش 360 درجه ، فرم های استعلام ، سبد خرید و حتی لیست های آرزو غنی کنید. بعلاوه ، می توانید با نرم افزارهای مختلفی مانند InDesign ، Animate یا Photoshop که به راحتی با Webpublication یکپارچه می شوند استفاده کنید. اگر نمی دانید چگونه یک فروشگاه بسازید و فروشگاه آنلاین خود را با نرم افزار طراحی ادغام کنید؟ از Webpublication استفاده کنید.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ webpublication

9. iPaper

iPaper به شما کمک می کند تا کاتالوگ های چاپی خود را به فروشگاه های آنلاین قابل خرید تبدیل کنید.

شما می توانید پرداخت کامل در فروشگاه را فعال کنید ، خوانندگان را به صفحات محصول خود بفرستید یا یک تجارت الکترونیکی کاملاً یکپارچه راه اندازی کنید که کاتالوگ آنلاین و فروشگاه آنلاین شما را به هم متصل می کند. اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین با گزینه های مختلف پرداخت و تشخیص خودکار پیوندها ایجاد کنید ، iPaper برای کمک به شما در اینجا است.

بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ IPaper

 

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp