ساخت تیزر تبلیغاتی

خود را به درستی معرفی کنید

ساخت انیمیشن آزادی

انیمیشن ها با توجه به بستر گرافیکی مناسب می توانند، در کوتاهترین زمان پیام تبلیغ را در ذهن مخاطب حک کنند. در ویدئو بالا شما انیمیشن آزادی از نمونه کارهای تیم تیزر سازی آژانس تبلیغاتی هنر خوب را می بینید .

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک دانش ترکیب حرکت و صوت در رسانه های امروزی است. این تکنیک معمولا برای معرفی و تبلیغ استفاده می شود. موشن گرافیک در واقع استفاده از المان های گرافیکی برای توضیح و تفسیر یک هدف خاص است.

تیزر ساخت انیمیشن تبلیغاتی

 انیمیشن تبلیغاتی میتواند کسب و کار شما را متحول کند و با توجه به اینکه می تواند بر بستر گرافیک باشد می تواند تاثیر بسیار بالایی بالاخص بر روی کودکان و نوجوانان داشته باشد.

تیزر تبلیغاتی موزیک

ساخت تیزر تبلیغاتی برای موزیک ویدئو امروزه یکی ضروریات می باشد اگر به دنبال ساخت تیزر تبلیغای برای موزیک خود هستید هین الان با تیم تیزرسازی ما تماس بگیرید.

ساخت انیمیشن 

شما در ویدئو بالا یکی دیگر از انیمشین های ساخته شده توسط تیم تیزر سازی آژانس تبلیغاتی هنر خوب را می بینید .

ساخت تیزر تبلیغاتی کودک

دنیای کودکان دنیای بزرگ و عجیبی است و ساخت تیزر تبلیغاتی برای کودک نیز متفاوت است شما در ویدئو بالا نمونه کار فیلم کوتاه کودک ، ساخته شده توسط تیم ما را می بینید.

تیزر تبلیغاتی IFW

یکی از اصلی ترین راه های تبلیغات تیزر تبلیغاتی می باشد که حجم عظیمی از تبلیغات در کشور ما را شامل می شود

تیزر تبلیغاتی عروسک

یکی دیگر از نمونه کارهای آژانس تبلیغاتی هنر خوب که توسط تیم تیزر سازی ای آژانس ساخته شده را می بینیم .

ساخت تیزر تبلیغاتی آموزشگاه زبان کیان 

هر سازمانی یا ارگانی برای معرفی خود می تواند از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده کند. با در اختیار داشتن یک فیلم یا یک تیزر از خدماتی که ارائه می کنید می توانید به شمل متمایزی برند خود را معرفی کنید