بیلبورد تبلیغاتی چیست

بیلبورد تبلیغاتی

در این مقاله قصد داریم درباره اینکه بیلبورد تبلیغاتی چیست و همچنین طراحی ، قیمت و مزایای آن توضیحاتی دهیم امیداریم مفید باشد و موجب رضایت شما شود.

بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

بیلبورد به هر فضای خارجی که بتوان بر روی آن تبلیغات را به نمایش گذاشت می گویند اما امروزه بیشتر به تابلوهای بزرگی که در فضای باز برای جلب توجه رانندگان و مردم طراحی شده است بیلبورد می گویند.

بیلبوردهای تبلیغاتی از گذشته تا امروز

درگذشته که صنعت دیجیتال وجود نداشت تابلوها به صورت نقاشی و دست نویس بودند اما امروزه با پیشرفت علم دیجیتال شما می توانید آگهی های شرکت ها را به صورت چاپ شده بر روی تابلو فرودگاه ها مغازه ها خودروها و قطارها ببینید .

طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی نباید شامل اطلاعات زیادی باشند چرا که مخاطبان زمان زیادی را برای خواندن آن وقت نمی گذارند پس سعی کنید محتوای متنی بسیار کمی داشته باشید.

سعی کنید برند یا کمپین خود را معرفی کنید اگر هم درباره محصول توضیحاتی دارید سعی کنید بیشتر از 5 کلمه نباشد بالاخص در اتوبان ها که سرعت خودروها زیاد است .

قیمت بیلبورد

هزینه بیلبوردهای تبلیغاتی

به طور خلاصه اگر بخواهم بگویم بیلبورد تبلیغاتی شامل سه بخش هزینه هستند بخش اول قیمت طراحی بیلبورد بخش دوم مالیات بر ارزش افزوده و بخش سوم هزینه اجاره بیلبورد می باشد که معمولا به صورت ماهانه است و در هر نقطه از کشور مبلغ آن متفاوت است.

مزایای بیلبورد تبلیغاتی

مزایای بیلبورد تبلیغاتی

شما طیف وسیعی از مخاطبان را می توانید هدف قرار دهید از همه مهم تر اشخاصی هستند که وقت تماشای تلویزیون و دیدن آگهی های تلویزیونی را ندارند همچون مدیران شرکت ها و سازمانها که می توانند مخاطب هدف شما باشند.

فرض کنید افرادی که هر روز از اتوبان شلوغ همت عبور می کنند و در ترافیک می مانند وقتی شما آگهی خود را  بر روی بیلبود آنجا نصب می کنید آنها هر روز تابلو تبلیغاتی شما را می بینند و در ذهن آنها تبلیغ نقش می بندد.

آنها باید شما را تماشا کنند و راه فراری ندارند البته طراحی بیلبورد بسیار مهم است چرا که اگر آگهی شما طراحی مناسبی نداشته باشد می تواند نتیجه عکس دهد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp