کسب و کار برای نوجوانان

30 ایده کسب و کار برای نوجوانان

در این مقاله قصد داریم 30 ایده کسب و کار خانگی برای نوجوانان را که توسط تیم مقاله نویسی هنر خوب ساخته شده رابیان کنیم امیدواریم از مطالعه این مقاله کاربردی لذت ببرید .

ایده های کسب و کار خانگی برای نوجوانان

1- مدرس کنکور

می توانید با توجه به رشته ای که در کنکور قبول شده اید به بچه هایی که قصد دارند در رشته شما کنکور دهند به عنوان مدرس کنکور آموزش دهید.

2- معلم خصوصی

اگر جزو شاگرد زرنگ های کلاس هستید می توانید به داشن آموزان نوجوانی که در مقاطع پایین تر هستند و احتیاج به کمک دارند به عنوان معلوم خصوصی کمک کنید .

3- مراقبت از کودک

والدین اگر به دنبال کسب و کار برای نوجوانان هستید نگهداری از کودکان و خدمات مراقبت از کودکان گزینه مناسبی است که می تواند پول خوبی برای نوجوانان شما داشته باشد. 

4- هنرهای دستی

اگر مهارت هنری خاصی مانند قالی بافی دارید ، می توانی در سایتهایی مانند digikala یا divar فروشگاه بسازید و محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید.

ایده های کسب و کار برای نوجوانان

5- فروشندگان نمایشگاه صنایع دستی

یا می توانید وسایل خود را بصورت حضوری در نمایشگاه های صنایع دستی محلی یا سایر رویدادهایی که برای فروش محصولات صنایع دستی ساخته شده بفروش برسانید.

6- Influencer در رسانه های اجتماعی

برای نوجوانانی که به رسانه های اجتماعی علاقه دارند ، می توانید تبدیل به یک Influecer شوید و کسب و کار خود را با تبلیغات و فروش محصولات و کالاهای برندها شروع کنید.

7- شخصیت YouTube یا Aparat

YouTube یا Aparat  بعنوان بسترهای محبوب برای کارآفرینان است. با دستیابی به دنبال کننده ها و بازدیدها ، می توانید کانال خود را راه اندازی کرده و کسب در آمد کنید.

8- پادکستر

اگر صدای خوبی دارید و تمایل به ایجاد محتوای صوتی دارید ، می توانید پادکست خود را شروع کرده و از طریق تبلیغ کنندگان در پادکست یا وب سایت خود درآمد کسب کنید.

9- وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی به عنوان یکی از ایده های کسب و کار  برای نوجوانان در خانه می باشد که افراد در هر سنی می توانند وبلاگ خود را در مورد موضوعی که به آن علاقه دارند شروع کنند و سپس از طریق تبلیغات ، فروش محصول ، پیوندهای وابسته یا سایر روشها درآمد کسب کنید.

کسب و کار های اینترنتی برای نوجوانان

10- کیک و شیرینی پزی خانگی

اگر به پختن کیک و شیرینی علاقه دارید و می خواهید یک تجارت خلاقانه خانگی را شروع کنید، می توانید خدمات خود را به عنوان شیرینی پز برای رویدادها ، نانوایی ها یا سایر مشتریان ارائه دهید.

11- خدمات شستشوی اتومبیل

می توانید که در محل های که آب زیاد وجود دارد اقدام به شست و شوی اتومبیلها کنید وبراحتی می توانید از طریق google map مشخصات منطقه فعالیت خود را حک کنید.

12- نظافت منزل

شما می توانید به راحتی با معرفی خود به اهالی محل و یا با چاپ تراکت اقدام به نظافت منازل نمایید.

13- خدمات محلی

شما همچنین می توانید انواع خدمات محلی را به مشتریانتان  ارائه دهید ، از جمله خرید مواد غذایی 

14- مخترع

لازم نیست حتما هواپیما ساخت تا به انسان بگویند مخترع افراد در هر سنی می توانند محصولات جدیدی را اختراع کنند. اگر ایده خوبی برای اختراع جدید به عنوان یک نوجوان دارید ، می توانید خودتان یک نمونه اولیه بسازید و آنرا به فروش برسانید همچون ساخت یک بادبادک.

15- حیوانات خانگی

 شما می توانید بر به دست آوردن مشتری های محلی که صاحب حیوانات خانگی هستند و روزانه یا هفتگی خدمات مربوط به حیوانات خانگی همچون پیاده روی سگ ها را احتیاج دارند تمرکز کنید .

16- پشتیبانی فنی

یکی دیگر از کسب و کارهای خانگی برای نوجوانان است اگر با رایانه آشنایی دارید ، می توانید یک کسب و کار خانگی پشتیبانی فنی را راه اندازی کنید که در آن مشتریان بتوانند با شما تماس بگیرند و یا از طریق گپ آنها را راهنمایی کنید.

17- خدمات کامپیوتری

همچنین می توانید شغلی را شروع کنید که به طور خاص برای کمک به افرادی که اخیراً رایانه ها یا دستگاه های جدید خریداری کرده اند و برای راه‌اندازی آنها به کمک نیاز دارند.

18- طراح گرافیک

اگر مهارت طراحی دارید ، می توانید با یادگیری چند برنامه کاربردی همچون فوتوشاپ و کورل اقدام به ایجاد طرح های گرافیکی در خانه کرده و در بازارهای چاپ و دیجیتال آنها را به فروش برسانید.

19- طراح لباس

همچنین می توانید مهارت های طراحی خود را برای ایجاد خط لباس شخصی خود و فروش قطعات بصورت آنلاین یا بوتیک های محلی بصورت کانال هدایت کنید.

ایده های کسب و کار خانگی برای نوجوانان

20- طراح تی شرت

یا می توانید آن را ساده نگه دارید و طرح های خود را بسازید تا روی تی شرت ها قرار بگیرد و سپس از آنها چاپ شود تا بصورت آنلاین یا فروشگاه ها بفروشند.

21- کارت تبریک

اگر خلاقیت طراحی بر روی کاغذ را دارید می توانید با چاپ طراحی های زیبا بر روی کاغذ اقدام به اولید کارت های تبریک نموده و آنها را بفروش برسانید.

22- استندآپ کمدی

اگر استعداد در زمینه سرگرم کردن دیگران و اجرا دارید و علاقه به شرکت در برنامه های ویژه را دارید می توانید به عنوان سرگرمی جادوگری ، تقلید صدا و یا هرکار دیگری که بتئاند افراد را در رویدادها سرگرم کند ، کسب و کار خود را شروع کنید.

23- نوازنده

یا اگر اهل موسیقی هستید ، می توانید با یک گروه یا به عنوان یک موسیقیدان فردی که در عروسی ها یا مراسم ها می خواند ، کسب و کارتان را شروع کنید.

24- هنرمند پرتره سفارشی

برای افرادی که از نظر بصری بیشتر مورد توجه هنرمندان هستند ، می توانید خدمات خود را به افرادی که می خواهند پرتره هایی از خانواده ، حیوانات خانگی یا سایر موضوعات خود داشته باشند ، ارائه دهید.

25- عکاس حیوانات خانگی

همچنین می توانید یک تجارت عکاسی را شروع کنید که به طور خاص برای صاحبان حیوانات اهلی که می خواهند عکس های دوستان خزدار خود را تهیه کنند ، جلب شود.

26- فروشنده بازار کشاورز

اگر در خانه یا باغچه خود فضا و توانایی پرورش مواد غذایی را دارید ، می توانید مواد غذایی پروروش یافته را در مغازه های میوه و تره بار یا به همسایه های خود بفروشید.

27- طراح وب

می توانید در زمینه طراحی وب فعالیت کنید و برای کسانی که احتایاج به وب سایت دارند در ازای طراحی هزینه ای دریافت نمایید.

کسب و کار خانگی برای نوجوانان

28- سمساری جدید

کارآفرینان در هر سنی می توانندسمساری خود را به راحتی باز کنند. بنابراین می توانید محصولاتی که قیمت آنها پایین است را خریده و در سایت هایی همچون Divar و Sheypoor با سود مناسب به  فروش برسانید.

29- برف روبی

اگر می خواهید در ماه های زمستان مقداری پول اضافی کسب کنید ، می توانید با هزینه ای اندک و خرید وسایل برف روبی اقدام به فعالیت کنید

30- کارهای تزئینی

در ایام تعطیلات می توانید سرویس هایی برای قرار دادن چراغ و سایر تزئینات و زینت ها ارائه دهید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

مقالات مرتبط

چگونه می توان در طول کرونا کسب و کار خود را حفظ کرد
دیجیتال مارکتینگ

کرونا و کسب و کار

کرونا هم زندگی بشر و هم در مقیاس بسیار بزرگ کسب و کار و اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار داده حال سوال اینجاست که چگونه در طول کرونا کسب و کار خود را حفظ کنیم

بیشتر بخوانید »