مشاوره برندینگ

مشاوره برندینگ در آژانس تبلیغاتی هنر خوب به عنوان یکی از بهترین آژانس های مشاوره برندینگ و برندسازی به شما کمک می کند تا مراحل برندسازی برندتان را طی کنید

برند حرفی است که پشت سرتان می گویند.

اما برندشدن یک مسیر اصولی است که بایستی تک تک اصول آن را در گذر زمان رعایت کنید تا به جایگاه یک برند برسید و برای خود ارزش آفرینی کنید. پیام ما برای افرادی که می خواهند یک حرف تازه در حوزه کسب و کار بزنند این است که (همیشه برند باشید تا برنده باشید)

برندسازی در درجه اول اهمیت

برای ورود به بازار و معرفی خود قبل از انتخاب استراتژِیها و تاکتیک های برای معرفی خود به بازار بایستی ابتدا برند خود را بسازیم که سازمان یا شرکتمان صاحب هویت گردد ، در این زمینه مشاورین هنر خوب به شما کمک می کنند تا با خلق برندتان خود را در بازار معرفی کنید.

اینفوگرافیک برندسازی

تحقیق

تحقیق و پژوهش

استراتژی

استراتژی برند

ترسیم جایگاه

کلیک

طراحی ساختار

آنالیز

آنالیز

مراحل راه اندازی برند

قدم اول برای موفقیت در برندینگ تحقیقات و همچنین پژوهش در مورد برند و وضعیت بازار هدف می باشد شما بایستی بازار خود را بررسی کنید و شناخت نسبی از بازارتان به دست آورید .

استراتژی برند همچون نقشه راه می ماند که به ما کمک می کند که بتوانیم برنامه جامعی را برای پیشرو برنامه ریزی کنیم اگر ما نفشه راهی نداشته باشیم برای رسیدن به هدفمان نمی توانیم برنامه ریزی درستی داشته باشیم و همین امر زمان رسیدن به هدف را برای ما طولانی می کند.

پس از گذراند دو قدم اول شناخت نسبی از بازار بدست آورده و دارای نقشه راهی هستیم که با استفاده از آنها می توانیم جایگاه برندهای رقیب را بدانیم و مشخص کنیم که می خواهیم برند ما در چه جایگاهی قرار گیرد .

حال که بازار و جایگاهی که می خواهیم باشیم را بررسی کردیم نوبت معماری و طراحی ساختار برند می باشد که شامل انتخاب نام و  طراحی نماد و کانال های تبلیغاتی معرفی خودمان میباشد.

برندمان در بازار معرفی شده و حال نوبت آن است که به آنالیز محصولمان بپردازیم ، بررسی کنیم و ببینم بازخورد مخاطبان ، مشتریان و بازار به چه صورت است ، نظارت داشته باشیم که نقاط ضعف و قوت برند خود را بشناسیم و نقاط ضعف خود را بهبود ببخشیم و نقاط قوت خود را پرورش دهیم.

برای معرفی یک برند در بازار موارد زیادی وجود دارد از قبیل

  • بازاریابی سنتی و دیجیتال
  • خدمات به مشتریان
  • کالاهای تیلیغاتی
  • شهریت و آرم
تحقیق و پژوهش